Google+ sitemap هزینه اکسپت مقاله

هزینه اکسپت مقاله

 

هزینه اکسپت مقاله

هزینه اکسپت مقاله در مجلات ISI

مقاله ISI از جمله مواردی است که می تواند موجل ارتقاء سطح یک رزومه آکادمیک به ویژه برای دانشجویانی باشد که قصد دارند تا در مقاطع بالاتر نظیر دکتری ادامه تحصیلی دهند و یا برای اپلای و پذیرش تحصیلی اقدام نمایند و در یک دانشگاه خارجی به تحصیل خود ادامه دهند، اما نکته مهم درمورد ژورنال های ISI این است که یک مجله می تواند در یک زمان جزو مجلاتISI باشد اما بعد از مدتی به دلایل مختلف دیگر اعتبار یک ژورنال ISI را نداشته باشد، به عنوان مثال کاهش اعتبار علمی یکی از دلایل رایج این موضوع است.

هر یک از ژورنال های علمی از لحاظ اکسپت و پذیرفتن مقالات و همچنین محاسبه هزینه اکسپت مقاله رویکرد خود را دارند، اما تعیین مبلغ پذیرش مقالات در یک ژورنال را به طور کلی می توان برگرفته از سه گزینه زیر دانست:

•ضریب تاثیر ژونال (Impact factor)

•شاخص فوری ژورنال (Immediacy index)

•نیمه عمر ارجاعات به مجله یا نیمه عمر استناد (Cited Half-Life)

 

از آنجاییکه ممکن است قیمت پذیرش مقالات در ژورنال ها در زمان های گوناگون تغییر کند، توصیه می شود جهت آگاهی از آخرین لیست قیمت هزینه اکسپت مقاله با کارشناسان مجموعه تماس بگیرید.

 

رویکرد کلی مجموعه علمی پژوهشی شکوفا اندیش در اکسپت مقالات و محاسبه هزینه اکسپت مقاله به صورت زیر است:

انتخاب از میان ژورنال ایمپکت دار و یا مجلات بدون ایمپکت ISI. مدت زمان اکسپت مقاله در یک ژورنال بدون ایمپکت ISI به صورت تضمینی در حدود 3 تا 4 هفته است و همچنین هزینه پذیرش و چاپ در مجلات ISI بدون ایمپکت تضمینی بین هشتصدهزار تومان تا یک میلیون و پانصد هزار تومان متغییر می باشد (برای آگاهی از آخرین لیست قیمت هزینه اکسپت مقاله با کارشناسان مجموعه تماس بگیرید.). در مورد مجلات دارای امپت فاکتور هزینه ارسال مقاله در حدود دویست و پنجاه هزار تومان است. لازم به ذکر است در صورت عدم پذیرش این مبلغ پرداخت شده عودت داده نمی شود و در صورت اکسپت مقاله نیز تمامی خدمات تا چاپ توسط مجموعه شکوفا اندیش پیگیری خواهد شد. برای مشاوره رایگان در خصوص نحوه محاسبه قیمت و پرداخت هزینه اکسپت مقاله می توانید با کارشناسان مجموعه تماس بگیرید.

برای مشاهده اطلاعات تماس اینجا را کلیک نمایید.

 

تماس برای مشاوره اکسپت مقاله

 

کلمات کلیدی: هزینه اکسپت مقاله

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه سازی

تعمیر موبایل